Tour audio

Tour audioWaterways Explorer: Broekerveiling

Seulement en Néerlandais

2 Étapes du circuit

  1. Aperçu de l'audioguide
  2. Aperçu de l'audioguide

    Moerassig, onherbergzaam gebied dat is wat dit gebied eeuwenlang geweest is. Niets waard. Je kon er geen vee op laten lopen, geen huizen of wegen op bouwen en geen gewas op laten groeien. Totdat men rond het jaar 1000 begon met het graven van sloten en het ophogen van het land met de bagger. Dit land bleek uiterst vruchtbaar voor groenten. Er ontstond een landschap met een eilandstructuur waarop groenten werd verbouwd. Veel groenten, heel veel groenten. Groenten waar je een goede boterham mee kon verdienen.

    Tijdens deze vaartocht laten we u kennis maken met de cultuur en de geschiedenis van dit gebied. Een leuk idee is, om tijdens uw vaartocht uw boot langs de waterkant aan te leggen en te picknicken. U kunt uw zelf meegebrachte lunch opeten; tegen betaling is in het museum ook een picknickmand te bestellen.

    LET OP: U mag maar in bepaalde delen van het gebied varen. Kijkt u alstublieft goed naar de vaarkaart die u bij de uitgifte van de boot gekregen heeft.

  3. 1 Veel kool bij de veiling
  4. 2 Eerste markt en marktzicht
  5. 3 Laden en lossen
  6. 4 Rijk der Duizend Eilanden
  7. 5 Sluis
  8. 6 Kerk
  9. 7 Koolboet met hijsbalk
  10. 8 Scheepswerf Houdt Moed
  11. 9 Bruggen
  12. 10 Plee's
  13. 11 Kool achter het huis
  14. 12 Zuurkoolfabriek
  1. Aperçu de l'audioguide

Commentaires

Aucun commentaire pour l'instant

Rédiger le premier commentaire
A minimum rating of 1 star is required.
Please fill in your name.